Fleetwod Town 0-2 Burnley FC

Chris Wood zdobył juz 6 bramek w trakcie przygotowań do nowego sezonu. Wczoraj pokonał bramkarza Fleetwood Town ustalając tym samym wynik meczu na 2-0 dla The Clarets
Ali Koiki w 43 minucie meczu wykorzystał zamieszanie w polu karnym i zdobył swoją pierwszą bramkę w drużynie seniorów. W 60 minucie było już -2-0,kiedy to wspomniany Chris Wood wykorzystał błąd obrony.
Charlie Taylor wrócił po kontuzji, zaliczając pierwsze minuty w sparingach podczas tych przygotowań. Zabrakło nawet wśród rezerwowych Bena Mee, Bena Gibsona czy Nicka Pope.
Sean Dyche w przerwie meczu dokonał 9 zmian. W przerwie boiska nie opuścili tylko Joe Hart i Kevin Long.
Cały mecz na ławce przesiedzial Tom Heaton.

Burnley pierwsza połowa : Hart; Lowton, Tarkowski, Long, Taylor; Lennon, Hendrick, Westwood, Koiki; Vydra, Rodriguez.

Burnley druga połowa : Hart, Bardsley, Long, Dunne, Pieters; Gudmundsson, Cork, Benson, McNeil; Wood, Barnes.

Sędzia : David Webb

O tomek

Fan Burnley od kilku ładnych lat. Twórca fan Page i fan clubu, pomysłodawca i wykonawca całego zamieszania. Ulubieni piłkarze Tom Heaton, Ashley Barnes, Sam Vokes i Ben Mee
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.